R6 Pepa Home

  • 60 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Apartament R6 Pepa Home Budapeszt o powierzchni 60 m² jest położony w dzielnicy 12. Hegyvidék, w prawie 400 m od stacji metra Deli Palyaudvar. Apartament dysponuje tarasem z widokiem ogród.

W obiekcie noclegowym Goście mają do dyspozycji miejsce do pobytu dziennego, restaurację tarasową i pełnowymiarową kuchnię ze zmywarką i klimatyzacją. W apartamencie znajduje się 2 łazienki. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament R6 Pepa Home jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak lodówka, przybory kuchenne i zmywarka do naczyń.

Budynek parlamentu w Budapeszcie leży prawie 25 min piechotą stąd, a Most Łańcuchowy w Budapeszcie - w prawie 3 km. Zamek Królewski w Budapeszcie znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem od apartamentu. Magyar Jakobinusok tere jest w prawie 500 m. Od 2-pokojowego apartamentu R6 Pepa Home do przystanku autobusowego Barabas Villa w bliskiej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near R6 Pepa Home Budapeszt
Elite Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elite Apartments

1 km od nieruchomości
Central Buda Best Spot Flat
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Buda Best Spot Flat

7.4
Dobry 5 opinii
1 km od nieruchomości
USD 555 USD 500
za noc
Heart & Cherry Residency
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Heart & Cherry Residency

8.4
Bardzo dobry 127 opinii
1.1 km od nieruchomości
USD 84 USD 76
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    25 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Deli
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie R6 Pepa Home można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie R6 Pepa Home.
    • Czy apartament R6 Pepa Home posiada kuchnię?
      W apartamencie R6 Pepa Home goście znajdą wyposażoną kuchnię z lodówką, przyborami kuchennymi i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    25 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Deli
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    R6 Pepa Home Budapeszt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij